Pomůžeme vám odhalit skryté záněty v těle, které stojí za všemi chronickými onemocněními.

Alergie, astma, ekzém, únava, nadváha, psychické obtíže, cukrovka, cholesterol, lupénka, bolesti kloubů, štítná žláza, vysoký krevní tlak - jsme si 100% jistí, že celá naše služba a její části jsou nastavené tak, aby vám přinesly co největší, nejrychlejší a nejjistější výsledky s co možná nejmenším úsilím.

Faktem ale je, že pokud budete potřebovat být i po zhlédnutí všech videí celé této videosérie stále přesvědčovaný/á, tak tohle není v danou chvíli pro vás.

Naše služba vás nemá stát ani čas ani peníze. Ani minutu a ani korunu. Je to investice, která vám má čas i peníze (+ jistotu, radost a zdraví) přinést. Několikanásobně!

Navíc chceme, abyste měl/a 100% jistotu bez pochybností. A proto je tady naše...

GARANCE: Odhalte skryté záněty v těle nebo získejte EXTRA finanční bonus zpět!

Pokud analýza vašeho prvního krevního testu odhalí, že srovnání omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vašem organismu je v požadovaném cílovém poměru 3:1 a méně, poukážeme vám extra bonus ve výši 500 Kč na případný další kontrolní test.

CO VŠE OBSAHUJE

Objednávka krevní diagnostiky

TOHLE VŠE JE SOUČÁSTÍ OBJEDNÁVKY
ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO VÁS
2.200 Kč / 95€
Běžná cena 2.699 Kč / 117€ - sleva se uplatní automaticky.
Pokud by se tak nestalo, kontaktujte osobu, která Vám službu doporučila.
Objednáním konzultace a vykonáním krevního testu se NIČEMU DALŠÍMU NEZAVAZUJETE.

Pokud ano a stane se tak (a bude Vám někdo například nabízet řešení “bokem”, za jinou cenu; tvrdit, že je proškolen, že Vám test vyhodnotí sám/vůbec nebo že dokonce detailní zdravotní dotazník ani individuální konzultace s odborníkem včetně rozboru vašich výsledků není potřeba apod.), mějte se okamžitě na pozoru! Neváhejte nám o této skutečnosti dát vědět přes kontaktní formulář, protože daná osoba se nejenže dopouští zneužití tohoto obsahu, ale neodborný přístup a vynechání jakéhokoliv dílčího kroku celého tohoto procesu, který jste viděli, může mít nedozírné negativní následky pro Vás i Vaše zdraví. Děkujeme.

© Copyright 2024. All rights reserved.