SPOLUPRÁCE S TESTUO

Milý spolupracovníku, jsme potěšení Tvým zájem o zapojení se do naší komunity pozitivně naladěných lidí s velkými cíly, záměry a sny. Abys s námi mohl/a zahájit spolupráci a začít si tak postupně plnit i ty své, je potřeba projít základním školením celého systému TESTUO.
 
Vzhledem k jeho naprosté unikátnosti, propracovanosti a snaze o maximální efektivitu vedoucí k Tvému dlouhodobému úspěchu je totiž potřebné vše pochopit a znát jednotlivé souvislosti i návaznosti.
 
Veškeré tyto informace máš možnost získat na celodenním Vstupním semináři Testuo, který se koná pravidelně několikrát ročně v Čeladné. Nejbližší termín konání je 22. září 2024. Součástí tohoto výjimečného dne bude Tvé zaškolení/zaučení, napojení na systém, veškeré materiály, obdržení online nástrojů, poznání dalších osob, které stojí za celým projektem atd.
 
Jednoduše se zde dozvíš naprosto vše potřebné, budeš mít možnost poznat ostatní osoby z projektu Testuo včetně odborných kapacit a v ceně 1.800 Kč/75 EUR máš navíc i oběd a večeři.
 
Po absolvování získáš nejen silný postoj a odhodlání pustit se do toho všeho s námi naplno, ale obdržíš také svůj unikátní referenční odkaz na Testuo a kompletní přístup do Backofficu, díky čemu můžeš hned začít pracovat.
 
Pokud se tohoto dne nebudeš chtít nebo nebudeš moct zúčastnit (NEBO JE TO PRO TEBE AŽ ZA DLOUHO A CHCEŠ SE DO TOHO VŠEHO S NÁMI PUSTIT UŽ TEĎ), nemusíš čekat. Vstupní školení v Čeladné standardně uhradíš (to je podmínka pro vstup do systému Testua) a k tomu získáš obratem veškeré podklady UŽ NYNÍ v ONLINE podobě!
 
Můžeš tedy začít OKAMŽITĚ a nemusíš čekat až na akci v Čeladné, případně se ji samozřejmě vůbec účastnit.
 
Tento den však máš samozřejmě se vším všudy uhrazený, takže s Tebou budeme počítat a těšit se:)
 

VARIANTA 1

POČKÁM NA VSTUPNÍ SEMINÁŘ

OZVI SE TOMU, KDO TI ZASLAL ODKAZ

NAVEDE TĚ, JAK DÁLE POSTUPOVAT

VARIANTA 2

CHCI ZAČÍT IHNED

OZVI SE TOMU, KDO TI ZASLAL ODKAZ

NAVEDE TĚ, JAK DÁLE POSTUPOVAT